Behringer bcd 3000 ή hercules dj control rmx?

Frontpage Forums Τεχνικές πληροφορίες – Ήχου Behringer bcd 3000 ή hercules dj control rmx?

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
  • Author
    Posts
  • #167737

    Καλισπερα,είμαι ανάμεσα στην behringer bcd 3000 και στην hercules dj control rmx…πειτε μου τισ αποψεις σας…. 😀

    #167738

    εχω δοκιμασει το dj console mk2 και με ειχε υπερκαλιπσει και καλης ποιοτητας.το χς 3 χρονια και δεν εχει παθει τιποτα.θα σοθ ελεγα να εμπιστευθεις το hercules

    #167739

    εχω δοκιμασει το dj console mk2 και με ειχε υπερκαλιπσει και καλης ποιοτητας.το χς 3 χρονια και δεν εχει παθει τιποτα.θα σοθ ελεγα να εμπιστευθεις το hercules

    ναι αλλα mk2 δεν προκειτε να παρω,ειναι πολυ μικρο και τελειος παιδικη εμφανισι….την rmx τιν εχεις δοκιμασει να με πεις εντυποσεις?

    #167740
    PASCHALIS-LEONTIDIS
    Participant

    Σάρα πράγματι είναι πιό συμαζεμένη η κατασκεωή του MKII hercules.Προσφέρει ποιότητα πολύ καλύτερη από άλλες κονσόλες.Και φυσικά η τιμή της είναι πολυ καλή.
    Σχετικά όμως με την RMX Hercules, σαφώς στην ποιότητα θα έχεις κάποια διαφορά ή τουλάχιστον θα έχεις την ίδια με το RMX. Θα σου προσφέρει κι άλλα καλούδια.
    Όσο για το BCD3000 θα πρέπει να σου πώ ότι έχει γίνει BEST SELLER. Φυσικά περισσότερο και λόγο κόστους….
    Μέχρι στιγμής χρήστες του BCD3000 δεν κάνανε κάποιο παράπονο.

    #167741
    Anonymous
    Guest

    HERCULES RE

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.

Artsound Newsletters

Be the first to get our exclusive offers
© 2024 Artsound and Lights. All rights reserved.
Click outside to hide the comparison bar
Compare