[Sold] Πωλείται μεταχειρισμένος Controller Pioneer DDJ-S1

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
  • Author
    Posts
  • #169650

    Πωλείται ελαφρώς μεταχειρισμένος, αλλά σε άριστη κατάσταση με το κουτί του controller Pioneer DDJ-S1. Έχει χρησιμοποιηθεί γύρω στις 20 φορές κι αυτές μόνο σε σπίτι.Δεν έχει ίχνος γρατζουνιάς ή χτυπήματος.
    Ένας απο τους καλύτερους controllers της αγοράς, 2κάναλος με jogwheels μεγάλου μεγέθους (115 χιλιοστά) για ατελείωτα scratches. Διαθέτει κορυφαία ενσωματωμένη κάρτα ήχου 24bit για κρυστάλλινο ήχο.
    Συνοδεύεται από το λογισμικό Serato Itch v.2 ενώ από την άνοιξη του 2013 θα διατίθεται free update του καινούργιου λογισμικού Serato Dj .Το Serato Dj κανονικά κοστίζει 100 ευρώ αλλά λόγω της άδειας που θα σας δώσω μπορείτε να κάνετε δωρεάν update από το επίσημο site της Serato (www.serato.com).
    Διαθέτεί ειδική υποδοχή για το laptop ώστε να κρύβεται εύκολα κάτω από τον μίκτη και να μην “πιάνει” χώρο.
    Επιπλέον διαθέτει needle search για εύκολη μετάβαση σε όποιο σημείο του κομματιού θέλετε καθως και slip mode ώστε να κάνετε loop,scratch και άλλα χωρίς να χάνεται η συνέχεια του κομματιού.

    Για σχετικές φώτο και περαιτέρω τεχνικά χαρακτηριστικά σας παραθέτω το επίσημο site της Pioneer:
    http://www.intersys.gr/default.asp?pid=27&ct=707&itm=4811&la=1

    Update Τιμή: 550 ευρώ ή ανταλλαγή με Pioneer DDJ-SX (διαφορά συζητήσιμη απο μέρος μου)

    Όποιος ενδιαφέρεται ας γράψει κάποιο post ή pm ή ας μου στείλει mail.

    #169651

    UP

    Νέα Τιμή: 550 ευρώ ή ανταλλαγή με Pioneer DDJ-SX (διαφορά συζητήσιμη απο μέρος μου)

    Όποιος ενδιαφέρεται ας γράψει κάποιο post ή pm ή ας μου στείλει mail.

    #169652

    UP

    Νέα Τιμή: 550 ευρώ ή ανταλλαγή με Pioneer DDJ-SX (διαφορά συζητήσιμη απο μέρος μου)

    Όποιος ενδιαφέρεται ας γράψει κάποιο post ή pm ή ας μου στείλει mail.

    #169653

    Πουλήθηκε…ευχαριστώ πολύ..

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
  • The topic ‘[Sold] Πωλείται μεταχειρισμένος Controller Pioneer DDJ-S1’ is closed to new replies.

Artsound Newsletters

Be the first to get our exclusive offers
© 2024 Artsound and Lights. All rights reserved.
Click outside to hide the comparison bar
Compare